Dit is de Udirc RAPID 30 km/u Max Speed 42 cm Zelfrichtende RTR RC Raceboot in de rode en zwarte uitvoering met waterkoelsysteem en 2,4 GHz radio. De RAPID is ontworpen om snel, betrouwbaar en gemakkelijk te besturen te zijn. Het ingebouwde waterkoelsysteem voor de motor houdt de RAPID koel voor langere vaartijden en plezier de hele dag. Met de waterdichte elektronische snelheidsregeling, de waterdichte servo met hoog koppel en de waterdichte ontvangerbox houdt het plezier aan het meer niet vroegtijdig op vanwege natte radioapparatuur. De RAPID is altijd klaar om golven te maken met zijn stabiele 16-inch diepe V-romp, een stijlvol luik, frisse nieuwe graphics en krachtige watergekoelde motor. De stuurbare buitenboordmotor met instelbare trim zorgt voor nauwkeurige controle en hoogwaardige afstemmingsopties.
Het afgedichte, waterdichte ontwerp houdt de ontvanger en ESC droog, run na run. De elektronische snelheidsregeling zorgt voor een soepele, volledig proportionele controle voor nauwkeurige manoeuvres aan de kade. Maakt het mogelijk om alle extreme kracht, snelheid en acceleratie te ervaren die in UDIRC-modellen zijn ingebouwd, door de boot veel gemakkelijker te besturen in het water. Geef gas en de ontvanger gaat aan het werk. Hij detecteert de richting van de boot en voert stuurcorrecties uit om rechtdoor te accelereren met vol gas zonder verlies van controle. Werkt ook tijdens het draaien: eerst voert hij intuïtieve correcties uit om de lijn van het voertuig te behouden en geeft hij vervolgens eerder gas in de bocht voor veel hogere uitstuursnelheden. UDIRC-ingenieurs hebben superieure afstemmingsalgoritmen ontwikkeld die draaien op snelle, nauwkeurige elektronische componenten om een systeem te creëren dat onzichtbaar op de achtergrond werkt, zonder ooit het gas te beperken. Het systeem kan worden verfijnd voor verschillende omstandigheden door simpelweg de multifunctionele knop op de zender te verdraaien.
Zet de motor aan en ga! Dat is alles wat u hoeft te doen met het UA13 2,4GHz-radiosysteem. U hoeft geen frequenties te beheren, dus de focus ligt op plezier. Race met meerdere boten naast elkaar zonder interferentie. De geavanceerde programmering van de UA13 biedt bediening over lange afstanden met soepele, storingsvrije prestaties. De dubbele beveiliging van het alarm voor een lege batterij en een alarm voor buiten bereik stelt u in staat om de vaarstatus van de boot te controleren, zodat u geen verlies lijdt en zich geen zorgen meer hoeft te maken.
Het strakke, moderne rompontwerp van de RAPID is opgebouwd uit lagen voor maximale stijfheid waar het er het meest toe doet: de spiegel en het vaarpad. De lichtgewicht maar ongelooflijk sterke ABS-romp van de RAPID is ontworpen om de belasting van hoogspanningsvermogen te weerstaan. De spiegelschot is ook voorzien van nokken voor de trimvlakken, draaivinnen, roersteun en aandrijfstang, waardoor er geen extra bevestigingsmateriaal in de romp nodig is. In de boeg van de boot kunnen rubberen stootkussens worden geïnstalleerd voor extra veiligheid en extra stijfheid van de romp.
Kenmerken:
Waterdicht
Watergekoeld systeem
Slank ontwerp
Navigatieroer
Hoge/lage snelheidsmodus
Alarm voor lege batterij
Alarm voor buiten bereik
Waterbestendige servo met hoog koppel
Zelfrichtend rompontwerp
Vooruit/achteruit
Links/rechts draaien
Snelheid 30 km/u
Specificaties:
Totale lengte: 424 mm
Totale hoogte: 119 mm
Breedte: 114 mm
Gewicht: 565 g
Type snelheidsregeling: Watergekoeld
Ingangsspanning: LiPo-cellen (7,4 V DC)
Speelduur: ongeveer 8 minuten
Snelheid: 25 tot 30 km/u
Romptype: Deep-V
Hoogte: 30 graden
Inclusief:
Udirc RAPID 30 km/u Max. snelheid 42 cm Zelfrichtende RTR RC Raceboot Rood & Zwarte Versie met Waterkoelingssysteem 2,4GHz Radio (1 set)
Vereist:
AA-batterijen voor de zender (4 stuks)